0 шт.
0 грн
Категории
Лестницы и стремянки
Лестницы и стремянки в Киеве

Східці і драбини доречно застосовувати не тільки в ситуаціях, коли виникає необхідність дістатися до предмета, розташованого вище вашого зросту. Хоча й такі моменти досить поширені. Різниця між східцями і драбиною очевидна. Для установки першої потрібна вертикальна опора, а друга складається з пари секцій, що створюють стійкість.  У той же час, драбину встановлюють тільки на рівній поверхні, і їй потрібно більше місця, ніж для звичайних східців. 

Застосування східців і драбин

Східці, в залежності від своїх функціональних особливостей, використовують в різних видах робіт:

  • ремонт та будівництво (покрівля, стелі, фасади, водостоки, будівництво стін та ін.); 

  • електромонтаж (електропроводка, установка світильників, внутрішнього обладнання); 

  • садові роботи (озеленення, топіарні роботи тощо); 

  • в побуті (заміна ламп, укладання речей на антресолі тощо); 

  • постійна стелажна робота (бібліотеки, торгові зали, склади). 

Види драбин

Нескладно здогадатися, що купити східці в будинок просто - складніше передбачити всі можливі роботи, в яких вони можуть Вам знадобитися. Спробуємо розібратися у видах драбин і східців, щоб підібрати ідеальний варіант. Отже, почнемо з звичайних приставних східців.  Їх можна розділяти тільки за типом планованих робіт і матеріалом виготовлення. 

Що стосується драбин, цей вид Л-подібних сходів ділиться на два типи:

  • з одностороннім сходженням; 

  • з двостороннім сходженням. 

Драбини обладнуються також робочою площадкою для більшої стійкості конструкції й зручності використання.  Такі драбини називають А-подібними. 

Ще один вид - драбина-трансформер. Він поєднує в собі можливості простих драбин та східців одночасно. Драбини-трансформери складаються з 2-4 висувних секцій і можуть використовуватися, як звичайні приставні драбини й навіть приставний поміст. Не менш функціональними є телескопічні східці, але вони більше підходять для професіоналів. Іноді до східців відносять вишки-тури та помости. 

Остання класифікація, про яку ми згадаємо - за матеріалом виготовлення. Східці виготовляються з дерева, заліза, алюмінію, дюралі й пластика. Для будинку найкращим варіантом було б придбати драбину-трансформер з дюралі або алюмінію. Легковажність, універсальність і компактність - переваги даного виду драбини. 

Продаж і доставка драбин

Інтернет-магазин Alkiv.ua пропонує широкий вибір східців і драбин. Ми реалізуємо продукцію різних виробників, як в роздріб, так і гуртом. Найглибший асортимент представлений в категорії драбин-трансформерів з легких металів і сплавів. Східці і драбини в Alkiv.ua ми доставляємо по Києву і області. Можлива доставка в регіони і самостійний вивіз з наших складів.


Читать далее