0 шт.
0 грн
Категории
Цена
0 грн
195 грн
Бренд
Вид
Показать больше
Назначение
Показать больше
Тип
Показать больше
Стержень
Сверло
Диаметр
Показать больше
Длина
Показать больше
Фасовка
Показать больше
Саморезы и Дюбеля
kupit-dubelay-harkov-cena.png

Популярні й надійні кріпильні елементи

Саморізи по дереву та інших матеріалів використовуються для закріплення різних елементів в процесі ремонтно-будівельних робіт. Існує величезна кількість таких закріпних елементів, що відрізняються будовою, розмірами, а також сферою використання. Але, незалежно від особливостей конструкції й застосування, саморізи призначені для надійної фіксації різних елементів, наприклад, можна просто закріпити за їх допомогою картину або ж надійно з'єднати з несучої основою досить-таки габаритну деталь. 

Що являють собою саморізні гвинти? 

Назва такого кріплення говорить сама за себе. З його допомогою можна прикріпити деталь до несучої основі без використання дрилі. Найчастіше використовуються нержавіючі деталі для гіпсокартону, а також для дерева та інших м'яких матеріалів. Трохи рідше зустрічаються саморізи по бетону, використовувані в комбінації з дюбелями. За формою і сферою застосування самрізний гвинт схожий на звичайний шуруп, але він можуть відрізнятися різьбою, конструкцією наконечника і шпіца. Нержавіючі саморізи більш зручні в застосуванні, ніж шурупи, оскільки з їх допомогою можна з особливою легкістю виробляти будівельні та механоскладальні роботи без попереднього просвердлювання. Саморіз можна закріпити за допомогою викрутки. Для цього достатньо притиснути деталь до поверхні й під тиском закрутити його. 

Для закріплення самонарізного гвинта в бетонній або цегляній стіні необхідно попередньо просвердлити в ній отвір за допомогою перфоратора.  Після цього в отвір вставляється розпірний дюбель, в який вже і кріпиться саморізний гвинт. Також можливе кріплення деталі в бетонній або цегляній поверхні без використання дюбеля. Для цього необхідно просвердлювати перфоратором отвір з діаметром, який трохи менше діаметра самої кріпильної деталі. 

Різновиди саморізних гвинтів

Залежно від матеріалів, для яких використовуються саморізні гвинти, існують різні їхні види, що відрізняються конструкцією і формою різьблення:

  • Саморізи з металу з прес-шайбою мають звичайні наконечники або наконечники у формі свердла для більш легкого закручування. За допомогою деталей з наконечником-свердлом скріплюють металеві листи, товщина яких не перевищує 2 мм, а звичайні деталі з прес-шайбою підходять для листів з товщиною 0,9 мм. 

  • Саморізи для гіпсокартону використовуються для кріплення листів матеріалу до поверхонь з дерева і металу.  Такі деталі можуть мати різну частоту різьби, і характерною їх особливістю є наявність потайний головки. 

  • Деталі з наконечником-свердлом і хрестоподібним шпіцом використовуються для кріплення елементів з пластику.  Найчастіше вони використовуються при виготовленні і установки пластикових вікон. 

  • Для покрівельних робіт використовуються пофарбовані і оцинковані гвинти, діаметром в 5,5 мм (для металу) і 4,8 мм (для дерева).

 

Продаж саморізів - один з напрямків нашої компанії, який активно розвиваються.  У пропонованому будівельному онлайн-магазині Ви можете купити покрівельні саморізи гуртом.  Відзначимо, що ціна саморізів в нашому інтернет-магазині здатна здивувати навіть найвибагливішого в плані економії покупця.

Читать далее