Про нас

Інтернет-магазин Alkiv.ua - кращий вибір для покупки будматеріалів

Який би Ви на меті не задалися - зробити косметичний ремонт або побудувати великий житловий будинок - в будь-якому випадку Вам знадобляться якісні і надійні будматеріали. Ремонт, яким би він дрібним не був, процес непростий і, як правило, триває набагато довше, ніж планувалося спочатку. Левову частку цього часу займає питання своєчасної покупки будматеріалів. Адже навіть щоб купити банку фарби потрібно об'їздити кілька магазинів в Києві, годинами блукати, порівнюючи ціни і вибираючи необхідний товар, а якщо його немає в наявності? Тоді історія повторюється, але вже в іншому магазині. І з урахуванням того, що на цю справу час є, в основному, тільки на вихідних ситуація виходить зовсім не весела. Ті, хто цінують свій час, нерви і гроші, давно перейшли на покупки в інтернет-магазинах.

Продаж будівельних матеріалів онлайн способом давно перейшла з розряду новинки в щось звичайне. Але багато покупців до цих пір не довіряють подібним платформам, вважаючи за краще звичайні міські будівельні ринки і магазини.
Купити будматеріали в Києві

Купівля в інтернет-магазинах володіє значними перевагами, які оцінять як приватні покупці, так і оптові клієнти.
В онлайн-режимі набагато зручніше вибирати товар, адже для переходу від однієї категорії до іншої досить лише пару разів клацнути мишкою, про того чи іншого виробництва можна прочитати відгуки і опис в інтернеті, а онлайн-консультанти завжди готові прийти на допомогу і можуть не тільки підказати, який краще взяти матеріал, а й розрахувати його кількість і вартість. Загалом, плюсів маса.
Звичайно, тут Ви не відразу отримуєте будматеріал на руки як в звичайному магазині. А якщо замовлення складається не з одного листа гіпсокартону, а з десятків різноманітних мішків сухих, сумішей, клею, фарб, грунтовок, гіпсокартону та іншого?
Самому вивезти з Києва це досить складно, адже не всяка машина підійде під такі габарити. В інтернет-магазині ці турботи повністю беруть на себе професіонали. І Ви можете отримати будматеріал уже в день замовлення або на протязі максимум трьох днів, якщо товар замовний.
Погодьтеся, такий спосіб покупки і отримання будматеріалу дозволяє приступити до омріяного ремонту або будівництва набагато швидше. Ще, що може насторожувати - відсутність можливості самому перевірити товар, який хочеш купити. На рахунок цього теж не варто турбуватися.
Всі провідні інтернет-магазини цінують своїх клієнтів і їм абсолютно не потрібно, щоб покупець був незадоволений будматеріалом. А якщо неприємні ситуації все ж трапляються і будматеріал не відповідає заявленим показникам - від матеріалу можна відмовитися при отриманні або повернути його протягом 14 днів, згідно із законодавством України ..

Великий асортимент продукції на сайті alkiv.ua
Про вибір тут і говорити не варто. Величезний асортимент інтернет-магазину Alkiv.ua постійно поповнюється новими позиціями (сітка рабиця, мінеральна вата, OSB і QSB плити) найпопулярніших і гідних виробників.

Продукція фірм з таких країн як Україна, Німеччина, Румунія, Франція, США і інші володіє не тільки відмінними технічними характеристиками, а й приємною ціною. Детальний опис товару допоможе зрозуміти, наскільки цей матеріал буде для Вас відповідним. А якщо виникнуть питання - Ви завжди можете задати їх онлайн-консультанту або зателефонувати за вказаними телефонами. Якість пропонованої продукції завжди на висоті, весь товар відповідає стандартам якості, тому покупець може бути спокійним, і впевненим, що отримає те, що і очікував.