Гарантія та повернення

На які товари надається гарантія?

Всі товари, придбані в інтернет-магазині "Alkiv", підлягають гарантії від виробника.
Повернення або обмін товару можливий протягом 14-ти днів з моменту здійснення покупки, відповідно до закону України про захист прав споживача.

Обмін і повернення товарів належної якості.

Відповідно до ст. 9 Закону споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Для этого Вам следует иметь при себе товарный чек и паспорт того, кто осуществлял покупку товара.

Обміняти і повернути можна тільки ті одиниці товару, що не були Вами використані і пошкоджені. Поверненню або обміну підлягає товар, у якого збережені всі споживчі якості, є товарний вигляд, не ушкоджена упаковка.

Обмін або повернення товарів неналежної якості здійснюється умовами аналогічними товарами належної якості.

У разі, якщо у вас виникли будь-які сумніви в якості товару протягом гарантійного терміну, зверніться в call-центр нашого інтернет-магазину. При виявленні браку або виробничого дефекту, ми гарантуємо компенсацію вартості неякісного товару.

Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна в нашому офісі.

  • м. Київ, вул. Медова, 5.
  • Пн-Пт — 8:30 - 17:30
  • Сб — 9:00 - 13:00
  • Нд — вихідний
  • (044) 200-19-43
  • (050) 439-60-91
  • (096) 439-60-91

Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі неможливості повернення в цей день, не пізніше, ніж через 7 днів.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня покупки за умови збереження товарного вигляду, упаковки, та наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Коли мені повернуть гроші?

Після отримання повернення і підтвердження, що вимоги до цього товару дотримані, ми повернемо Вам гроші.

Повернення грошей здійснюється тим же способом, яким Ви оплатили замовлення.

Зверніть увагу, що при оплаті банківською картою термін повернення грошових коштів залежить від банку, що випустив карту.